Радио Милева
со затегнато тело

Соња Вуксановиќ ужива на одмор, а следбениците во сликите (фото)

Соња Вуксановиќ ужива на одмор, а следбениците во сликите (фото)

Соња Вуксановиќ (45), поранешната сопруга на пејачите Жељко Шашиќ и Аца Лукас, замина на одмор во Црна Гора, од каде објавува слики од своето затегнато тело.

Соња овој пат се фотографираше во базен, облечена во минијатурно црно бикини, а позите кои ги направи во плитко ги привлекоа сите погледи.

Совршено затегнат стомак и долги нозе на кои би и позавиделе двојно помлади убавици покажала и поранешната сопруга на пејачот, која има две ќерки.

 

Фото:Принтскрин/Инстаграм/sf__fashion__style

Останати вести од Радио Милева