Радио Милева

Соња Вуксановиќ јавно ги прозваше поранешните сопрузи!

Соња Вуксановиќ јавно ги прозваше поранешните сопрузи!

ŽELJKO ŠAŠIĆ • RAS, RAJKO RISTIĆ / SCREENSHOT

Соња Вуксановиќ зад себе има два пропаднати брака и тоа со двајца познати пејачи – Жељко Шаиќ и аца Лукас.

Иако не сакаше да ги коментира во медиумите, особено што не сака да има никаков контакт со нив, Соња овој пат направи преседан и брутално ги прозва своите некогашни партнери.

Имено, пред камерите на емисијата „Сксклузив“, таа одговори на прашања за тоа какви суперхерои посакува за својате ќерки, а таа го вели следното:

-Имаат најдобар пример кај мама каков суперхерој не треба да им приоѓа во животот, а верувам дека тие ќе изберат она што најмногу им одговара во животот. Мисалм дека тоа ќе биде далеку од Србија, на некои други дестинации. Не се сомневам во нивниот избор, завршува Соња.

 

Останати вести од Радио Милева