Радио Милева
како од мајка родена

Софија Вергара позираше гола, а интимните делови ги покри со зрна од кафе (фото)

Софија Вергара позираше гола, а интимните делови ги покри со зрна од кафе (фото)

Актерката Софија Вергера на посебен начин го честиташе националниот ден на кафето.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која е потполно гола, а интимните делови ги покри само со кафе.

„Една колумибиска“ напиша таа покрај објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

За објавата таа доби повеќе од еден милион лајкови, а нејзините следбеници ја опсипаа со позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Инаку, Вергера во сите емисии и интервјуа секогаш зборува колку е горда што има колумбиско потекло и колку е голем љубител на кафето, а и многу често знае да се пошегува дека американското има лош квалитет, па затоа често пие колумбиско кафе.

Останати вести од Радио Милева