Радио Милева

Софија Милошевиќ, манекенката која ја поврзуваа со сопругот на Карлеуша, откри во каков однос е со Душко Тошиќ

Софија Милошевиќ, манекенката која ја поврзуваа со сопругот на Карлеуша, откри во каков однос е со Душко Тошиќ

Последните неколку месеци бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ имаше неколку кризи и проблеми.

Имено, наводно пејачката го изневерувала со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш на кого му праќала експлицитни фотографии.

Од друга страна, се пишуваше и дека Душко Тошиќ имал афера со Софија Милошевиќ.

Познатата манекенка сега пред камерите на „Премиера“ ја откри својата страна на приказната.

 

View this post on Instagram

 

Hello there?? @danilophotoo

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

„Бев вмешена во нешто во кое воопшто не бев актер на случувањата. Бев актер затоа се најдов на иста маса со Душко Тошиќ, Пикси и неговото семејство бидејќи се дружам со неговата ќерка.Мислам дека на некој така му одговарало. Јас и Јелена се слушнавме и мислам дека се зближивме, станавме и пријателки.Таа не веруваше ниту еден момент, посебно ми е смешно тоа што таа вечер со нас беше и тетката на Јелена“ вели Софија.

По аферата, Јелена одлучи да го тужи Огњен.

Останати вести од Радио Милева