Мегафон
Супернова 2018

Соѕвездие на добрата забава: Новогодишна журка во МНТ

Соѕвездие на добрата забава: Новогодишна журка во МНТ

Соѕвездие на добрата забава во МНТ. На 31 декември со почеток во 21 часот сите оние што ќе дојдат во МНТ ќе можат да уживаат во дочекот на една многу поинаква нова година. Со смеа и хумор со стендапите на Сашко Коцев, рокен рол хитови со Бени и „Нон – Стоп“, домашни и странски ретро хитови со Биба Додева и Александар Митевски, клавирските звуци на Дамир Имери и журкање до зори со ДЈ Драган Костиќ.

Сите оние што замислуваат една поинаква Нова Година или посакуваат да се потсетат на годините кога вака ја славеле, треба за Новогодишната ноќ да бидат во МНТ. Информации и резервации на: 02/ 323-0304 или на www.mnt.mk