Вистаграм
„ситница“...

Со вакви „оган скапи“ чевли може да се пофали само Карлеуша: Високи потпетици, кожа и кристали… (ФОТО)

Со вакви „оган скапи“ чевли може да се пофали само Карлеуша: Високи потпетици, кожа и кристали… (ФОТО)

Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените, обуените, дотераните, воопшто средените жени не само на српската туку и на регионалната, балканската, па дури и  и светската јавна сцена, може да се каже.

Секое парче од нејзината гардероба наголемо се коментира со месеци. Нејзините нови чевли, со кои се пофали на Инстаграм направија хаос на социјалните мрежи. Таа се пофали со сандали од најновата колекција на познатиот моден бренд „Bottega Veneta“.

Високи потпетици, кожа и кристали, а цената е вистинска „ситница“… „Само“ 1.434. евра!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Вистаграм