Радио Милева

Со шлиц до препони и поза со раширени нозе: Ајшеѓул каква не сте ја виделе!

Со шлиц до препони и поза со раширени нозе: Ајшеѓул каква не сте ја виделе!

Турската актерка Бурчин Терзиоглу стана се почест корисник на социјалните мрежи, а таму веќе не се штеди ниту да објавува романтични моменти со саканиот Појраз или актерот Икер Калели кој и во приватноста е нејзин избраник.

Деновиве убавата Бурчин го дополни профилот со нова фотосесија која балансира меѓу провокативното и романтичното.

Облечна во портокалов фустан со висок шлиц, Бурчин седната со раширени нозе го изнесе најсексапилното од себе, што не е случај во серијата каде ја гледаме.

Погледнете ја во едно поинакво светло:

 

Останати вести од Радио Милева