Радио Милева
болна разделба...

Со овие компромитирачки фотографии Ша и се заканувал на Тара Симов, ама таа го претекна: Се гребеле, се тепале, па ги објавија раните! (ФОТО)

Со овие компромитирачки фотографии Ша и се заканувал на Тара Симов, ама таа го претекна: Се гребеле, се тепале, па ги објавија раните! (ФОТО)

Ненад Алексиќ – Ша се закани дека поседува  снимки и фотографии кои докажуваат дека се случила физичка пресметка и насиство за време на раскинувањето со Тара Симов.

Кога го слушна тоа, Тара реши да го претекне, па прва објави фотографии од изгребаниот рапер.

„Ова се сликите што тој сака да ги објави, па јас го претекнав! Кога маж ќе легне врз тебе и вреска додека те стиска  за образите, што би напправиле?“ – напиша Тара, споделувајќи ги фотографиите со гребаниците што му ги нанела на раперот во нивната љубовна расправија при раскинивуањето.

Според приложеното, мора да било и буквално… болно.

Фото: Инстаграм принтскрин/tarasimov

Останати вести од Радио Милева