Радио Милева
нејзината насмевка плени

Со новите фотографии ги „запали“ социјалните мрежи: Убавата Ивана со провидна маичка се сликала одоздола (Фото)

Со новите фотографии ги „запали“ социјалните мрежи: Убавата Ивана со провидна маичка се сликала одоздола (Фото)

Девојката на актерот Милош Биковиќ со своите  нови фотографија предизвика бурни реакции на социјалните мрежи, а сите најмногу гледаа во една фотографија.

Атрактивната адвокатка од Бар и избраничката на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, блеска во бело, а  на Инстаграм и пишуваат лавина коменари.

Ивана Малиќ со сите сподели фотографија одоздола каде ја гледаме во проѕирна маичка со длабоко деколте.

Многумина коментираа колку е убава, а особено им се допадна нејзината насмевка која го маѓепса и Милош Биковиќ.

„Енергијата на полната месечина“, напиша Ивана накратко  во описот на објавата.

Милош Биковиќ и Ивана првпат се појавија заедно на премиерата на вториот дел од филмот „Јужен ветер“, а убавата бринета е сестра на поранешен член на „Задруга“.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/ivanamalic_