Радио Милева
љубов

Со емотивна објава Луна Ѓогани го прослави седмиот роденден на нејзиното милениче (фото)

Со емотивна објава Луна Ѓогани го прослави седмиот роденден на нејзиното милениче (фото)

Луна Ѓогани не престанува да привлекува внимание каде и да се појави.Секоја нова објава што ја прави на социјалните мрежи привлекува многу коментари и реакции. Таа неодамна го загуби бебето кое го очекуваше со сопругот Марко Миљковиќ во третиот месец од бременоста.

Иако преживеала бројни бродоломи, нејзината верна Лола била секогаш покрај неа. Таа неодамна го прослави седмиот роденден со низа објави на Инстаграм. Таа и се заблагодари што ја чекала цели три години додека била во реалното шоу „Задруга“.

– Ти си најверното куче на светот! Ти чекаше три години да се вратам и секогаш беше несебично покрај мене.Ти не си куче, ти си мојата душа, среќа, поддршка и љубов! Мојот пријател. Најдоброто куче Лоло – додаде Луна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo Miljkovic (@luna_djogani)

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева