Радио Милева

Со деколте до папокот: Карлеуша ги извади градите како две топки – очите ќе ви испаднат!

Со деколте до папокот: Карлеуша ги извади градите како две топки – очите ќе ви испаднат!

Јелена Карлеуша не би можела мирно да спие без да предизвика лавина од коментари, допаѓања и критики на социјалните мрежи, а во тоа и како е успешна.

Денот и започнува со кралски појадок, потоа ја средува стилист, за најпосле да почне да се фотографира, па нејзиниот ПР да го објави снименото.

Како вистинска ѕвезда од светски калибар, Карлеуша ниту еден ден не е иста, туку вложува многу пари на својот изглед, особено на гардеробата.

Овој пат повторно ги почести следбениците со стајлинг со деколте до папокот од кое ги истакна бујните гради од кои ќе гледате само таму!

Останати вести од Радио Милева