Радио Милева

Снимката со секси танцот на глумицата го блокираше Интернет: 25 милиони прегледи за помалку од еден ден (ВИДЕО)

Снимката со секси танцот на глумицата го блокираше Интернет: 25 милиони прегледи за помалку од еден ден (ВИДЕО)

Актерката Естер Еспозито, sвездата на серијата „Елита“ која е вистински хит на Нетфликс, направи хаос кога објави видео од нејзиното секси танцување од изолација на Инстаграм, пренесува Нова.рс.

Естер глуми во шпанската серија „Елит“, која бргу ја освои публиката низ целиот свет со добра причина. Таа серија се смета за една од најдобрите тинејџерски крими драми.

Младата Шпанка, покрај тоа што е актерка, е многу популарна и на социјалните мрежи каде има енормен број свои следбеници.

Видеото со снимката од нејзиното заводливо танцување во карантинот, верувале или не, собра 25 милиони прегледи за помалку од еден ден!

Ако досега не сте го погледнале, направете го тоа сега:

 

View this post on Instagram

 

Vamosssss con ese sábado nocheeeeeee

A post shared by Ester Expósito (@ester_exposito) on

Останати вести од Радио Милева