Радио Милева
згодни нозе како Брена

Снаата како и свекрвата: Девојката на Виктор Живојиновиќ во бикини изгледа како милион долари (фото)

Снаата како и свекрвата: Девојката на Виктор Живојиновиќ во бикини изгледа како милион долари (фото)

Потенцијалната снаа на Лепа Брена и девојката на Виктор Живојиновиќ, Сандра Миљковиќ многумина воодушеви со најновата фотографија на социјалните мрежи бидејќи го исткана своето згодно и витко тело, посебно нејзините долги и добро негувани нозе.

Имено, Сандра се снимаше во костим за капење и во таа прилика го покажа своето заносно тело. Од приложеното може да се забележи дека Сандра има рамен стомак на кој може да и позавидат многу девојки.

Во последното видео, девојката на Виктор фокусот го стави на долниот дел од бикинито, а оваа снимка многумина сигурно ја погледнале неколку пати.

Потсетуваме, Сандра и Виктор првпат заедно во јавност се појавија во 2019 година на премиера на претставата посветена на Лепа Брена.

фото: инстаграм/сандра миљковиќ

Останати вести од Радио Милева