Радио Милева
Журка во „Задруга 5“

Словенечката старлета е „секси ракета“: Кога Дениз Дејм ќе заниша со колкови, на колена паѓаат и „машките богови“ (ВИДЕО)

Словенечката старлета е „секси ракета“: Кога Дениз Дејм ќе заниша со колкови, на колена паѓаат и „машките богови“ (ВИДЕО)

Учесниците во најгледаното ријалити шоу во регионот „Задруга“ секогаш блескаат кога се одржува забава во Белата куќа и даваат се’ од себе да изгледаат најубаво инајдобро што можат, но Дениз Дејм овој пат сите ги фрли во сенка!

Ако досега блескаше во речиси секое издание, овој пат словенечката старлета го покажа она што секој  вистински маж, а Бога ми и понекоја жена, би сакале да го видат, а тоа се женственоста и сексапилот.

Дениз се искачи на сцената и танцуваше како никогаш порано, крадејќи ги погледите на сите наоколу. Особено на машките „задругари“ во чии очи словенечката старчлета изгледаше како „секси ракета“.

Старлетата во кожни гаќички и жартиери, додека извајаната обла задница и во неа длабоко врежаната во танга  ја сврте кон камерата и ги излуде и присутните и гледачите.

Зашто кога Дениз Дејм ќе заниша со колкови, на колена паѓаат и „машките богови“!

Останати вести од Радио Милева