Радио Милева
животно мото

Словенечката ријалити убавица Мирела со нова, гола провокација: „Прави го што повеќе она, што те прави среќен“ (ФОТО)

Словенечката ријалити убавица Мирела со нова, гола провокација: „Прави го што повеќе она, што те прави среќен“  (ФОТО)

Победничката на словенечкиот „Големиот брат“ и учесничка во неколку сезони на „Парови“, старлетата Мирела Лапановиќ ги полуде своите следбеници на социјалните мрежи. Таа сподели вново идео во кое изгледа повеќе од провокативно… И однапред, каде овој пат ги скрила своите гигантски гради, ама затоа одзади…

Ѕвездата на реалните шоу програми „Големиот брат“ и „Парови“ повторно се снимала во провокативно издание.

Мирела во моментите кога го овековечила своето голо тело со мобилен телефон носела само провидни бели гаќички од тантела, а во преден план на видеото кое го споделила ја покажува својата голема, заоблена секси задница.

Она што и се исто толку добри атрибути однапред, бујната предница, овој пат русокосата убавица ја задскрила зад таблата на која стои испишана порака, налик на нејзиното животно мото:

„Прави го што повеќе она што те прави среќен“  – порачала Мирела која пиштол гола, зад таблата се затскрила цела!

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева