Радио Милева

Следбениците ја прашаа Мартија Станојковиќ дали вградила силикони – еве го нејзиниот одговор (фото)

Следбениците ја прашаа Мартија Станојковиќ дали вградила силикони – еве го нејзиниот одговор (фото)
фото: Инстаграм

Младата и талентирана пејачка Мартија Станојковиќ публиката ја запозна преку регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвезди“ каде што со својот глас успеа да ги освои сите.

Од мало слатко девојче, Мартија порасна во вистинска убавица.

Станојковиќ е активна на социјалните мрежи и често знае да ги израдува фановите со разни фотографии, а некогаш знае да сподели и фотки со мала доза на провокации и да ги истакне своите облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Деновиве, младата пејачка на социјалните мрежи деновиве одговараше на разни прашања  поставени од нејзините следбеници.

Така, некој од фановите ја праша дали има вградено силикони, а нејзиниот одговор беше негативен.

фото: Инстаграм

Станојковиќ секогаш изгледаш тип – топ, средно, дотерано, убаво….

Меѓутоа, овојпат покажа како изгледа без шминка односно во природно издание.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева