Радио Милева
дали оганот повторно се разгорува?

Славица Ќуктераш му се врати на екс – сопругот: Втора шанса или…?

Славица Ќуктераш му се врати на екс – сопругот: Втора шанса или…?

Славица Ќуктераш и Влада Аврамов го поминуваат времето заедно.

Славица и Влада докажуваат дека е можна дружбата со поранешен сопружник. Поранешните сопружници ставија крај на бракот во 2019 година и досега не се видени заедно.

Сепак, доказ дека Славица и Влада поминуваат време заедно е нејзината најнова објава на Инстаграм. Пејачката сподели слатко видео со хумористичен натпис „Како што вели поранешниот сопруг“, во кое таа и бившиот се видно расположени и насмеани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

– Дали треба да се врзам во твојата кола? Славица прашала, а Влада и одговорил:

– Мораш. „Всушност, не мора“, рече тој низ смеа.

Поранешната „Гранд ѕвезда“ и иот фудбалер се родители на ќерката Викторија, која ја добија во 2016 година, а би се рекло дека таа е причината поради која останаа во пријателски односи по разводот, но никогаш не се знае, можеби оттука ќе произлезе нова шанса.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева