Радио Милева
одново шокира

Славица Ќуктераш е без предрасуди: „Би можела да се бакнам со женско… има многу згодни риби на естрадата, Кија, Цеца, Брена…“ (ВИДЕО)

Славица Ќуктераш е без предрасуди: „Би можела да се бакнам со женско… има многу згодни риби на естрадата, Кија, Цеца, Брена…“ (ВИДЕО)

Откако се разведе, фолк пејачката Славица Ќуктераш често може да ја слушнете како шокира со своите изјави.

Исклучок не беше ниту емисијата „DeToxic“, каде пејачката изјави дека нема проблем да се бакне женско, особено ако не со некоја од нејзините колешки заради маркетинг или шоубизнис.

„Би го направила тоа, што да не?  Ех, сега, не сум размислувала за тоа, но има многу добри риби на естрадата.Кија, Анџелина, Цеца и Брена, па дури и Шемса… Има многу, долге е списокот“ изјави – Славица со смеа и објасни дека нема ништо против ЛГБТ заедницата.

Останати вести од Радио Милева