Радио Милева

Славица Чуктераш го прослави роденденот на ќерката, а ресторанот го уреди како од списание!

Славица Чуктераш го прослави роденденот на ќерката, а ресторанот го уреди како од списание!

Пејачката Славица Чуктераш организираше роденденско славење за својата наследничка во еден познат ресторан.

Славица се потруди за ќеркичката Викторија покрај незаборавната прослава, самата да го декорира просторот.

Пејачката се одлучила за розова боја со мотиви од Мини Маус. Славица и нејзиниот сопруг, фудбалерот Владимир Аврамов, прославија во кругот на семејството и пријателите.

Потсетуваме, откако почна врска со Владимир, Славица се повлече од медиумите, а двојката по четири години врска ја добија ќерката.

Останати вести од Радио Милева