Радио Милева
ѕирнете во бањата на старлетата

Скандалозната српска ријалити убавица “пиштол гола“ во кадата: Вики Митровиќ ќе ги изнуди вашите „влажни погледи“ со нејзината „јавна купка“ (ФОТО)

Скандалозната српска ријалити убавица “пиштол гола“ во кадата: Вики Митровиќ ќе ги изнуди вашите „влажни погледи“ со нејзината „јавна купка“ (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Викторија Вики Митровиќ повторно им се претстави на следбениците на социјалните мрежи во провокативно издание. Девојката на Марко Осмакчиќ овој пат на фотографиите  е „пиштол гола“.

Поточно, таа е снимена додека ужива во бањата, прво легната па клекната во кадата, нудејќи го влажното тело како и сиот свој телесен раскош на дар на „влажните погледи“ на своите Инстаграм следбеници.

Бујните облини на котроверзната српска ријалити убавица овозбудата ја креваат до палфонот, а температурата до точка на вриење, зашто Вики Митровиќ толку „ќе ве запали“ што ќе бргу ќе се убедите  дека старлетата вреди „за сите пари“.

Се разбира, сомнежите кои самата ги поставила: “Сите се прашуваат дали таа вреди секое евро“ самата ги отстранила со „жешките и влажни“ пози со кои Вики полека ве вози, преведувајќи ве „жедни преку вода“.

Зашто многу извесно е дека токму нејзиното ријалити момче Марко Осмакчиќ, со кого на изненадување на многумина, неодамна ја обновија својата романса и сега уживаат во врската, да е тој која ги направил голите фотографии на старлетата.

Сепак, малку голотија заради ваше „плакнење очи“ и нејзина реклама да се пушти „во промет“, никогаш не е на одмет!

Вики тоа добро го знае, па затоа, каде и да е, очекувајте уште жешки фотографии од старлетата. Дотогаш,пуштете срцето возбудено „нека ви цупка“ додека уживате во нејзината „јавна купка“!

Фото: Инстаграм принтскрин/viki_mitrovic_official

 

Останати вести од Радио Милева