Радио Милева

Скандал го тресе Холивуд: Додека Клои Кардашијан чека да се породи, момчето се бакнува со друга!

Скандал го тресе Холивуд: Додека Клои Кардашијан чека да се породи, момчето се бакнува со друга!

Клои Кардашијан наскоро треба да се породи, но Холивуд го тресе нов скандал. Имено, Дејли мејл објави екслузивно видео на кое таткото на детето на Клое се бакнува со друга жена.

Иако не може да се види неговото лице, на другите фотографии се гледа дека е истата облека која ја носел во клубот. Непозната девојка со долга, рамна коса разговарала со Тристан, а потоа се приближиле еден на друг и се бакнале.

Меѓутоа и жената која била таму дала изјава. Бев во клубот, а тој беше до нас со неколку пријатели и се некоја девојка која се бакнувале цела ноќ, изјавила жената.

фото: Јутуб/принсткрин
Томпсон и Клои се уште не се изјасниле за ова.

Останати вести од Радио Милева