Радио Милева

Скандал: Александра Пријовиќ ја откажува свадбата!?

Скандал: Александра Пријовиќ ја откажува свадбата!?

Веќе некое време медиумите од регионот пишуваат за големата свадба која треба да се случи за официјалнизирање на врската меѓу пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ.

Но, денес како бомба одекна насловот на српскиот магазин „Сцена“ кој на насловна страна објави дека Александра Пријовиќ е во солзи и ја откажува свадбата, а пак идната свекрва лепа Брена ја теши и ја убедува да не ја откаже венчавката.

За што точно станува збор и кои се причините за ваквиот скандалозен наслов, останува да видиме…

 

Останати вести од Радио Милева