Радио Милева

Сите знаете како изгледа, ама… Вака „меша“ Емили Ратајковски! (ВИДЕО)

Сите знаете како изгледа, ама… Вака „меша“ Емили Ратајковски! (ВИДЕО)

Емили Ратајковски објави една од нејзините најжешки видеоснимки на Instagram. Веќе неколку години таа важи за најсексапилна жена на светот.

Емили соблече се од неа, па остана само по бикини и почна  да  меша газето… Најпрвин полека, па се побрзо и побрзо и побрзо… А мажите полудеа!

Доволно еда се каже дека само за неколку часа ова видео постигна  речиси 3,8 милиони прегледи!  Погледнете го и Вие и бидете подготвени да ве обземе нејзината фатална еротска привлечност.

Wavy baby

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Останати вести од Радио Милева