Радио Милева
силно поврзани

Сите знаеме каква убавица е Јелена Ѓоковиќ, а еве како изгледа нејзината сестра (фото)

Сите знаеме каква убавица е Јелена Ѓоковиќ, а еве како изгледа нејзината сестра (фото)

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на Новак Ѓоковиќ со својот шарм и едноставност ја освои Србија и останатиот дел од светот, но во нејзиното семејство има уште убавици.

Нејзината сестра помала сестра Марија Ристиќ е вистинска убавица.

Selfie-time #feelingfabulous #likeaboss #itsallinthedetails

A post shared by Marija Ristic (@_marija.ristic_) on

Марија има свој блог каде што објавува кратки текстови за мотивација, различности, модата.

Се занимава и со фотографија, а своите обработки ги објавува на блогот и на Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева