Радио Милева

Сите се прашуваат: Како Јелена Ѓоковиќ толку ослабе еден месец по породувањето? (ФОТО)

Сите се прашуваат: Како Јелена Ѓоковиќ толку ослабе еден месец по породувањето? (ФОТО)

Помина само еден месец откако Јелена Ѓоковиќ на свет ја донесе ќерката Тара. Иако многумина очекуваа дека сопругата на Новак Ѓоковиќ ќе има проблем со килограмите после породувањето, тоа не се случи.

Според фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил, Јелена е се послаба. Црниот фустан кој го одбрала за секојдневна прошетка со пријателите, ги истакна нејзините нозе.

Останати вести од Радио Милева