Радио Милева
убава на свој начин

Сите сакаат да бидат риби и пол, а само Викторија Лоба… зајачица на плажа! (ФОТО+ВИДЕО)

Сите сакаат да бидат риби и пол, а само Викторија Лоба… зајачица на плажа! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската Русинка, поп пејачката Вкторија Лоба реши малку да се повози…

…па стигна до посакуваната дестинација кај нашиот јужен сосед.

Најблиската плажа беше совршено место за одмор на кое згодната пејачка реше да ги наполни батериите, акумулира енергија, да ги впие првите сончеви зраци, да се освежи себе си…

Ама и да им ги „освежи“ погледите на присутните околу неа, а и на сите останати кои ќе ја видат на нејзиниот Инстаграм профил. Сексапилна, згодна, неопходна… риба и пол? Неее… можеби другите сакаат да бидат риби и пол, а Лоба само сака да е… зајачица на плажа!

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Останати вести од Радио Милева