Радио Милева
провокаторка

Сите погледи вперени во неа: Сандра Африка на премиерата кај Раста пристигна без градник (фото)

Сите погледи вперени во неа: Сандра Африка на премиерата кај Раста пристигна без градник (фото)

Пејачката Сандра Африка вечерва на премиерата на филмот на Раста се појави закопчана до грло, но сите се прашуваа што се случи со нејзините гради. Таа носеше бела ролка која беше целосно проѕирна, а бидејќи не носеше градник, јасно се гледаа нејзините облини.

Инаку, познато е дека Сандра неодамна имаше поправка на силиконите, но се чини дека интервенцијата не била добро направена бидејќи градите и биле нерамни, односно едната страна се кревала нагоре, додека другата паднала надолу.

Нејзиниот стајлинг и изглед набрзо станаа вирални на социјалните мрежи, а многумина според коментарите се прашуваат што се случи со нејзините гради.

„Што се случи со нејзините гради?“, „Лош ремонт“, „Ах колку се нерамни, мора уште еден ремонт“, „Зошто барем не ги камуфлира овие лошо направени силикони?“, се дел од коментари.

Фото: Принтскрин/Никола Томиќ/С.Стојановиќ

Останати вести од Радио Милева