Радио Милева
раскошно надарена

Сите одлепија по нејзините пропорции: Големата задница го „проголта шорцот“, а тангата потона меѓу „двете половини“ на бујните облини(ФОТО)

Сите одлепија по нејзините пропорции: Големата задница го „проголта шорцот“, а тангата потона меѓу „двете половини“ на бујните облини(ФОТО)

Манекенката Џулијен Кисинџер не престанува секојдневно да споделува провокативни и жешки фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Оваа 29-годишна убавица буквално импресионира со своите бујни облини, за кои постојано се грижи и не пропушта да им ги покаже на своите следбеници, кои само на Инстаграм ги има над 6,5 милиони.

Нема фотографија на која Џули можете да ја видите целосно облечена, па фановите буквално одлепија по нејзините завидни телесни пропорции.

Раскошна, расна и бујна, топ моделот секојдневно го храни својот Инстаграм профил со нова голотија, па малкумина својата желба и страст некако ја скротија откако ја пролистаа нејзината страница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne (@juli.annee)

Дури и кога не е сосема гола, па дури и помалку разголена од вообичаеното, Џули знае дека мора даго стави акцентот на приложеното, па во крупен го слика задникот кој буквално и  го „проголтал“ минијатурните шорцеви.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne (@juli.annee)

За долната облека и да не зборуваме…

Тангата секогаш длабоко потоната меѓу двете половини на бујните облини… Оние, одзади, се разбира, иако и однапред доволно се наѕира!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne (@juli.annee)

И кога носи и кога не носи гаќички манекенката е подеднакво возбдлива. На вакви облини тешко дека некој може да и одолее, особено вистинските мажи. Џули има што да понуди, па затоа може и да бира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne (@juli.annee)

Фото: Инстаграм принтскрин/juli.annee

Останати вести од Радио Милева