Радио Милева
фризери бидете на готовс!!!

Сите ќе сакаат фризура каква што има Николина Пишек – шишките прават чудо!

Сите ќе сакаат фризура каква што има Николина Пишек – шишките прават чудо!
фото: инстаграм/николинапишек

Она што можеме да го забележиме е дека таа е секогаш долга, убава и негувана.

Со години, припадничките на понежниот пол беа воодушевени од начинот на кој водителката се грижи за својата коса, а таа несебично сподели неколку совети на својот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Со сликите од плажа таа покажа колку добро изгледа, па покрај косата, многу се грижи и за својот физички изглед, за што сведочат и фотографиите.

Сепак, најновата фотографија на Инстаграм направи вистински бум. Тоа е слика од нејзината нова фризура!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Тренди длабоките шишки одлично ѝ прилегаат, па следбениците се зачудени што толку мала промена може да предизвика толку добар ефект.

Дали ви се допаѓа?

Останати вести од Радио Милева