Радио Милева
некогаш и сега...

Сите ја знаете по учеството во релните шоуа, разголените фотографии и епитетот – најпозната регионална старлета: Ќе ја препознае ли некој? (ФОТО)

Сите ја знаете по учеството во релните шоуа, разголените фотографии и епитетот – најпозната регионална старлета: Ќе ја препознае ли некој? (ФОТО)

Таа е позната по провокативните и предизвикувачки фотографии кои секојдневно ги споделува на социјалните мрежи. Учествувала во неколку регионални реални шоуа, а го носи епитетот најпозната регионална старлета.

Но, цицлестата силиконска  убавица  отсекогаш не изгледала како на сликата. Сега се појави фотографија од нејзината рана кариера, која покажува како изгледала пред естетските зафати, корекции пластични интервенции. Иако порано негуваше природен изглед, сега старлетата изгледа сосема поинаку.

Во секој случај, ако се’ уште не ја препознавте се работи за Станија Добројевиќ. И тогаш како и денес, таа е убава и негувана дама, за која сите секогаш имаа само позитивни коментари за нејзиното прекрасно тело и бујните облини.

Естетските корекции само и ја надополнија убавината и збогатија габаритот на нејзиниот телесен раскош… И однапред и одзади…

Затоа Станија денес изгледа како некоја друга жена…

Се’ уште убава и привлечна, многу повеќе силиконска и пластична, но сепак максимално атрактивна, сексапилна и заводлива!

Останати вести од Радио Милева