Радио Милева
ФОТО

Сите гледаа таму долу: Шерон Стоун ја повтори најсекси сцената од „Ниски страсти“

Сите гледаа таму долу: Шерон Стоун ја повтори најсекси сцената од „Ниски страсти“

Актерката Шерон Стоун стана препознатлива по заводливото прекрстување на нозете, кое влезе во историјата на кинематографијата.

Две децении подоцна, актерката ја прашаа дали би ја повторила сцената од култниот филм , а на воодушевување на многумина, таа го направи тоа на едно случување. Имено, Шерон се појави на еден настан за промовирање на женското здравје , а за таа прилика облече мини фустан.

Во еден момент заводливо ги прекрсти нозете, баш како во филмот „Ниски страсти“, а глетката освои многумина, особено мажите иако не се виде се како на филмот!

Останати вести од Радио Милева