Радио Милева
Порочна мистерија

Сите дознаа дека Катарина Живковиќ има нов „Порок“, но не и дали има гаќички на себе? (ФОТО)

Сите дознаа дека Катарина Живковиќ има нов „Порок“, но не и дали има гаќички на себе? (ФОТО)

Во средата навечер, 17 јануари 2018, пејачката Катарина Каќа Живковиќ во Белград го промовираше својот втор албум “Порок”, па за оваа пригода специјално се подготви.

Каќа пристигна на промоцијата во голем стил – со белата лимузина.

Веднаш потоа расположената пејачка им позираше на фоторепортерите… па ги истакна своите облини од сите агли.

Нејзиниот фустан со огромни шлицови од сите страни, не остави никого рамнодушен.

Таа вечер сите дознаа дека Катерина Живковиќ има нов „Порок“. Музички! Но, не дознаа дали пејачката на себе има и гаќички?!

 

Останати вести од Радио Милева