Радио Милева
добар избор

Синовите фамилијарно му дојдоа на концерт: Какви снашки има Аца Лукас, не се знае која од која е посекси! (ФОТО)

Синовите фамилијарно му дојдоа на концерт: Какви снашки има Аца Лукас, не се знае која од која е посекси! (ФОТО)

Аца Лукас вчеравечер во „Штарк арена“ одржи голем концерт, а неговото семејство, поточно неговите два сина  пристигнаа со нивните „понежни половини“.

Непосредно пред почетокот на концертот, Лукас пристигна во Арената со својот луксузен автомобил, а потоа пристигнаа и неговите синови Лазар и Андреј во придружба на нивните партнерки.

Евидентно е дека  и двете снашки на Лукас  изгледаат одлично. Атрактивни, дотерани, стегнати, средени, не се знае која од која е посекси…?!

Едната се одлучи за бела комбинација, додека другата реши да биде во опуштена кежуал комбинација во фармерки.

Да потсетиме, неодамна Лазар Вуксановиќ, најстариот син на Аце Лукас, и неговата избраничка Ана, се венчаа прво во црква, а потоа во ресторанот каде што дојде матичарот да го изврши чинот на регистарацијата и склучувањето на граѓанскиот брак.

Фото: Еспресо.рс/Немања Николиќ

Останати вести од Радио Милева