Радио Милева
Луксуз на сите страни

Синот на Драгана Мирковиќ го покажа возниот парк: Марко се пофали со автомобили вредни 400 илјади евра (фото)

Синот на Драгана Мирковиќ го покажа возниот парк: Марко се пофали со автомобили вредни 400 илјади евра  (фото)

Децата на Драгана Мирковиќ никогаш не биле експонирани во јавноста, па малкумина знаеле како изгледаат синот и ќерката на пејачката, се до пред некое време.

Сепак, тие секојдневно ги „отклучуваа“ своите профили на Инстаграм и станаа активни, привлекувајќи големо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Сега наследникот на Драгана, Марко Бјелиќ, ги изненади сите кога на своите следбеници им покажа дел од флотата во Австрија.

Имено, тој фотографирал скапи автомобили паркирани во гаражата, а љубителите на четири тркала им го одзема здивот.

Марко се пофалил со џип „мерцедес“, Ферари чија цена е над 200.000 евра и возило „КТН“ за кое требало да издвојат околу 100.000 евра.

– Тоа е тоа – напиша накратко Марко, кој очигледно сака возење и добри автомобили.

Потоа снимил приказна на Инстаграм како вози луксузен автомобил, а потоа и брод.

фото:Инсатграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева