Радио Милева
зафатен

Синот на Драгана Мирковиќ е вистински заводник: Ужива на море со девојката која го освои (фото)

Синот на Драгана Мирковиќ е вистински заводник: Ужива на море со девојката која го освои (фото)

Откако наследникот на Драгана Мирковиќ отвори профил на „Инстаграм“, медиумите будно го следат. За само неколку месеци се дозна дека синот на пејачката сака музика, дека е жесток обожавател на Формула 1, дека има  високо образование, како и дека е страстен вљубеник во патувањата и заштитник на неговите мајка и сестра Мануела. Она што останува мистерија е која е девојката на Марко Бијелиќ.

Марко моментално се одмара на хрватското приморје, а на неговиот Инстаграм може да се видат фотографии од плажа каде, секако, е без кошула, а малку е да се каже дека ги воодушевил девојките кои го следат.

Сепак, изгледа дека Марко е зафатен и е на одмор со својата девојка, извесна Анастасија.

Според мислењето на многумина, девојката на Марко Бијелиќ сака да остане тајна, па додека тој се обидува да и ја исполни желбата, се покажа дека станува збор за извесна Анастасија. Новото прашање на јавноста е што мисли мајката на Драгана за избраничката на нејзиниот син.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Марко.Внм

Останати вести од Радио Милева