Радио Милева

Синот на Брена со жешки фотки го запали Инстаграм: Жените му порачаа дека со ќеф би го…

Синот на Брена со жешки фотки го запали Инстаграм: Жените му порачаа дека со ќеф би го…

Стефан Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба, го покажа својот талент за музика и одлучи да тргне по стапките на мама и да гради пејачка кариера.

А поради тоа девојките се почесто го следат и се негови фанови. Но, и Стефан им дава повод за тоа, па на Инстаграм се почесто објавува разголени фотографии каде го покажува своето голо торзо.

По неколкуте вакви фотографии девојките му порача дека сакаат ваков да го гледаат и во живо.

Имено, се гледа дека Стефан води сметка за изгледот и се почесто минува време во салата за вежбање од каде исто така не пропушта да објави по некое „слефи“.

Останати вести од Радио Милева