Радио Милева
возбудлив поглед

Синди во поза која мами воздишки: Бившата членка на моделс има задница како ретко која убавица на нејзина возраст (ВИДЕО)

Синди во поза која мами воздишки: Бившата членка на моделс има задница како ретко која убавица на нејзина возраст (ВИДЕО)

“Поранешната манекенка Ивана Стаменковиќ Синди одново предизвика воздишки кај своите следбеници на социјалните мрежи со најновите фотографии.

Имено, Синди се снимаше за „Инстаграм“.Со стајлингот што го носеше во таа пригода максимално ја истакна својата совршена фигура.class=”ryNqvb”>Особено мажие не останаа рамнодушни на секси задникот на оваа популарна дама.

За кратко време Синди доби голем број комплименти за својот изглед, а сите овие коментари се најдобар доказ дека никому не му е сеедно кога ќе го види она што е очигледно. Секси задница каква  што има ретко која убавица на нејзина возраст.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

Фото: Инстаграм принтскрин/sindi_models

Останати вести од Радио Милева