Радио Милева
не старее

Синди и во петтата деценија важи за една од најатрактивните дами во регионот: Поранешната членка на групата „Моделс“ го покажа задникот во преден план (фото)

Синди и во петтата деценија важи за една од најатрактивните дами во регионот: Поранешната членка на групата „Моделс“ го покажа задникот во преден план (фото)

Ивана Стаменковиќ Синди е многу активна на социјалните мрежи каде ги објавува своите провокативни фотографии со  кои им го привлекува вниманието на сите мажи.

Синди многу се грижи за нејзиниот изглед, внимава на исхраната и редовно тренира, а сега реши да ги покаже резултатите, па објави фотографија во костим за капење.Имено, таа позира легната додека нејзиниот задник беше во преден план, а многумина коментираа за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

„Каква риба“, „Неверојатно е да изгледаш така“, „Грмиш“, „Како да имаш 20 години“, беа коментарите под објавата.

Инаку, пејачката еднаш призна за операцијата на градите.

– По бременоста, моите гради целосно исчезнаа, па морав да ги средам. Чекав цели седум години да ги оперирам градите и да ги вратам во нивната првобитна големина. Сега имам 400 кубика. Ги наполнив усните со хијалуронска киселина. Верувам дека кога жената ќе почне да старее, треба да поправи се што и пречи – изјави Синди за Курир.рс.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Синди Моделс

Останати вести од Радио Милева