Радио Милева
големо деколте

Силиконите на Маја Маринковиќ само што не експлодирале: Сите коментираат за градите на старлетата „Како лубеници се“ (фото)

Силиконите на Маја Маринковиќ само што не експлодирале: Сите коментираат за градите на старлетата „Како лубеници се“ (фото)

Старлетата и поранешна задругарка Маја Маринковиќ ужива во врската со Предраг Распоповиќ Пеца, кого го киднапираше од нејзината добра пријателка Александра Суботиќ.

Имено, откако стапи во врска со Пеца, Маја се помалку се огласува на својот профил на Инстаграм, а се помалку е во јавноста, па фановите почнаа да шпекулираат дека старлетата изгледа навистина се заљубила.

Сепак, Маја не заборави на следбениците, па објави нова фотографија, која привлече големо внимание, а никој не можеше да го тргне погледот од нејзиното се поголемо деколте.

Маја позираше во тесен црвен фустан, кој беше екстремно деколтиран и ги истакнуваше нејзините огромни силикони, па на коментарите им немаше крај:

„Градите поголеми од главата“, „Ужас, не знам како некој не и каже дека ова не е убаво“, „Претерала“, „Ова воопшто не е убаво“, „Никогаш не биле поголеми“, „Како две лубеници“ – следеа коментарите за обилната биста на Маја.

Фото:принтскрин/Инстаграм/Маја Маринковиќ

Останати вести од Радио Милева