Радио Милева

Силикони како балони: Луна Ѓогани со најновата фотографија направи хаос (фото)

Силикони како балони: Луна Ѓогани со најновата фотографија направи хаос (фото)
фото: инстаграм

Луна Ѓогани неодамна кажа „да“ на своето момче Марко Миљковиќ, а сега заедно уживаат во заедничките моменти.

Имено, парот моментално се наоѓа во Турција, а отаму Луна објави фотографија која  повеќе открива од што покрива.

Поранешната учесничка во реалните шоуа на својот „Инстаграм“ сподели фотка во бикини во кое ги истакна своите џиновски силикони.

„Овде е жешко“, пишува таа во описот на фотографијата.

фото: инстаграм

Објавата за краток период доби повеќе од 29 000 лајкови.

Останати вести од Радио Милева