Радио Милева

Сиа конечно се појави без да го крие лицето (ФОТО)

Сиа конечно се појави без да го крие лицето (ФОТО)

Славната Сиа во вторникот вечер на настан на Нетфликс, во Лос Анџелес се појави без и на прв поглед скоро никој не ја препозна.

Светската ѕвезда, која со години под перика го криеше своето лице, овој пат дојде потполно „разоткриена“, благо нашминкана, но со широка насмевка на лицето.

Пејачката која има полни 42 години, пред неколку кажа дека сака да прави музика, без осудување на нејзиниот изглед или нејзините години.

Останати вести од Радио Милева