Радио Милева
како излезена од секс шоп

Си ја најде новата Џејла: На оваа ултрасекси кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ и е менторка (ФОТО)

Си ја најде новата Џејла: На оваа ултрасекси кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ и е менторка (ФОТО)

Победничката во „Ѕвездите на Гранд“, младата Џејла Рамовиќ долго ја поврзуваа со нејзината менторка Марија Шерифовиќ, ставајќи ги двете во разни комбинации, но на крајот се покажа дека станале само добри пријателки.

Изминативе денови во студиот на Кошутњак се снимаат новите епизоди од најпопуларното регионално музичко талент шоу, во кои Марија си најде „ново дете“ чиј ментор ќе биде.

Имено, згодната и атрактивна кандидатка Анастасија Иќуруп одново е меѓу  кандидатките кои се натпреваруваат годинава, па на снимањето се појави во ултрасекси латекс издание, кое ги истакна сите нејзини атрибути: Од долгите нозе и високите чизми над колена, до провиднниот комбенизон од црна тантела, кожниот корсет и највпечатливиот дел на телото на младата убавица, извајаната, заоблена задница.

Очигледно марија ќе рабои на гласот, изведбата и вокалните  предиспозиции, а мајката природа ссамата се погрижила за сексапилните атрибути на Анастасија, додека за имиџот во кој изгеда како излезена од некој секс шоп, одговорен е стилистот бата Спасојевиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taasaa (@anastasija.icurup)

Фото: Инстаграм принтскрин/anastasija.icurup

 

Останати вести од Радио Милева