Радио Милева
во право ли се?

„Што направи од себе жено драга?“ Инди на мета на критики поради својот изглед (фото)

„Што направи од себе жено драга?“ Инди на мета на критики поради својот изглед (фото)
фото: Инстаграм/инди арадиновиќ

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди не престанува да изненадува со својот изглед поради губење на килограмите.

Таа сега на својот Инстаграм објави фотографии од патување, а според нејзините следбеници изгледа премногу слабо.

Имено, таа моментално е во Грција на одмор од каде што објавува фотографии на кои изгледа расположено и ужива со својот партнер.

фото: Инстаграм/инди арадиновиќ

На една од фотографиите доби еден куп критики од фановите кои и порачаа дека изгледа премногу слабо, а еден фан ја спореди со Ана Николиќ.

фото: Инстаграм/инди арадиновиќ

„Не треба да продолжиш да слабееш“, „Премногу слаба, анорексична“, „Жено, земи јади конечно…“, „Се исуши“, „Што направи жено драга?“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

фото: Инстаграм/инди арадиновиќ

Останати вести од Радио Милева