Радио Милева

Штета е да не се покаже овој телесен раскош: Се соблече Хелена Топаловиќ – на мажите им падна вилицата (фото+видео)

Штета е да не се покаже овој телесен раскош: Се соблече Хелена Топаловиќ – на мажите им падна вилицата (фото+видео)
фото:принтскрин инстаграм/хелена топаловиќ

Хелена Топаловиќ, ќерката на популарниот пејач Милан Топаловиќ- Топалко, која стана популарна поради нејзината атрактивност, не престанува да ја бранува имагинацијата на припадниците на посилниот пол, особено со почетокот на летото.

Бидејќи конечно започна сезоната за капење и сончање заради убавото време,таа ги воодушеви следбениците со кадри од базенот на кој секако таа е во фокусот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Имено, Хелена објави видео на Инстаграм во кое може да се види како излегува од базенот во костим за капење со длабоко деколте, додека нејзините бујни гради се во преден план.

 

View this post on Instagram

 

@noemi_fashionstudio

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

За само 12 часа, видеото го погледнаа скоро 35.000 луѓе, а коментарите од посилниот пол не престануваат да се редат.

Сепак, таа не им обрнува внимание на нив, затоа што веќе некое време е во среќна врска со тенисерот Дамир Џумхур.

Останати вести од Радио Милева