Радио Милева
ријалити зијан и ќар...

Шокантно, но ете и и тоа се случи во „Парови“: За прв пат се „смуваа“ водителка и еден учесникво реално шоу! (ФОТО)

Шокантно, но ете и и тоа се случи во „Парови“: За прв пат се „смуваа“ водителка и еден учесникво реално шоу!  (ФОТО)

Ако досега само се шпекулираше дека учесникот  во реланото шоу „Парови“, Младен Вулетиќ и шармантната водителка Кристина Иглендза наводно се заедно,  сега со сочен бакнеж тие двајца тоа и го докажаа. Младен објави фотографија на својот Инстаграм профил, на која е сликан со својата понежна половина, атоа е таа – рускосата водителка.

Ако  првата фотографија ја потврди врската, на втората може да се забележи дека сè пука од љубов и емоции, а Младен додал и неколку емотикони во форма на срце. Очигледно тој не крие колку е заљубен во убава водителка.

Да потсетиме, во реалното шоу „Парови“ претходните денови беа многу турбулентни. Имено, шестмина натпреварувачи самоволно ја напуштиле вилата на Хепи ТВ, поради што дошла полицијата, а потоа биле испрашувани во полициската станица во Земун, бидејќи наводно биле агресивни. Александра Кока Лакиќ, Ненад Маринковиќ Гастоз, Илијана Вагиќ, Караѓоѓче Суботиќ, Никола Лакиќ и Младен Вулетиќ сведочеле во полициската станица. По испрашувањето, тие не се вратија во вилата, иако нивните цимери во реалнотоа шоу се надеваа на тоа, туку тие веќе уживаат во надворешниот свет. Младен Вулетиќ е исто така еден од оние што го започнаа и иницираа бегството од продукцијата, која најави тужби против нив за непочитување на договорот и лишување од нивниот хонорар.

Како и да е, учесникот во „Парови“ можеби го загуби хонорарот, но затоа ја „ќари“ водителката! Нешто што за прв пат се случува во ријалити историјата во регионот, во едно реално шоу да се „смуваат“ водителката и еден учесник!

Останати вести од Радио Милева