Радио Милева
„забава“ за целото семејство

Шокантно: Анабела лани била во „шема“ со Марко, сегашното момче на ќерка и’ Луна? (ФОТО)

Шокантно: Анабела лани била во „шема“ со Марко, сегашното момче на ќерка и’ Луна? (ФОТО)

Риалити љубовната врска помеѓу Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ крена многу прашина и во имагинарниот и во надворешниот свет. Сепак, најголемиот скандал се однесува на кавгата на родителите на Луна, Гаги Ѓогани и Анабела Атијас, бидејќи тие не го делат истото мислење за врската на нивната ќерка со Миљковиќ, бидејќи Анабела се спротивстави на оваа врска уште од самиот почеток.

Причината за бесот на Анабела е заради тоа што таа наводно имала афера со Марко пред тој да влезе во Задруга 2, за што Луна не знае ништо.  Марко ветил на Анабела дека Луна ќе ја чува како пријател, но на крајот ја измами и влезе во врска со неа.

„Анабела од љубомора е подготвена на се’, па дури и да ја унесреќи својата ќерка. Љубоморна е затоа што беше во шема со Марко пред една година, кога заврши Задруга 1. Го шеташе по Македонија, преставувајќи го како нејзин ПР, а кутрата Луна  не знаеше што прави нејзината мајка. Сиромашкото дете, не знае што ја чека надвор, а Марко не знае што да прави, бидејќи знае дека хаос допрва го чека заради Анабела.

“Беше со мајката, а сега е со нејзината ќерка” – тврди В.Л., откривајќи го овој шокантен скандал и проблемите кои ги имала Луна, но и кави се’ стресови допрва ја очекуваат поради мајка и Анабела.

Фото: Дамирко Дервишагиќ / Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева