Радио Милева
целосно непрепознатлива

Шокантна трансформација на Ким Кардашијан: Тенки веѓи, кратка коса, очила и „размачкана“ шминка (фото) 

Шокантна трансформација на Ким Кардашијан: Тенки веѓи, кратка коса, очила и „размачкана“ шминка (фото) 

Ким Кардашијан ги изненади своите фанови кога објави фотографии за насловната страница на еден магазин на кои е целосно непрепознатлива.

На новите фотографии Ким има кратка коса, а тенките веѓи се исцртани со шминка.

Интересно е и тоа што позирала со цигара, но тоа го направила само за потребите на овие фотографии бидејќи е познато дека не пуши и не консумира алкохол.

Бев на нивната прва насловна страница, а сега повторно 10 години подоцна“, напиша Ким и му се заблагодари на магазинот за соработката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Многумина истакнаа дека Ким на овие фотографии неодоливо потсетува на Лајза Минели.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева