Радио Милева

Шок: Љубовницата на свршеникот на Клои Кардашијан е бремена!?

Шок: Љубовницата на свршеникот на Клои Кардашијан е бремена!?

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон неодамна станаа родители на нивното прво дете, односно ќерката Тру или на македонски Вистина.

Меѓутоа, неколку дена пред породувањето свршеникот ја изневери Клои. Кардашијан била подготвена да му прости на свршеникот, но сепак се одлучила да го избрка од домот.

Една од девојките која била со Тристан неодамна се огласи на социјалните мрежи и напиша дека тој дошол кај неа во хотел и додаде дека Томпсон повторно ќе стане татко затоа што таа е трудна.

Дали информации се точни останува да видиме.

фото: профимедиа

 

Останати вести од Радио Милева