Радио Милева
тело со мирис

Шок: Ким Кардашијан на Инстаграм – „пиштол гола“ со причина (ФОТО 18+)

Шок: Ким Кардашијан на Инстаграм – „пиштол гола“ со причина (ФОТО 18+)

Американската реална ѕвезда, актерка и модел Ким Кардашијан објави фотографија на Инстаграм на која е целосно гола. Таа ги крие своите интимни места со рацете.

Фановите нормално, ја пофалија совршената фигура на моделот. По нејзините пропорции мечтаат милиони жени кои во име на сличноста со ѕвездата, дури и прибегнуваат кон пластична хирургија.

Но сето тоа е само мудар маркетиншки трик со кој 37-годишната Ким Кардашиан го промовира својот нов парфем ККВ Тело, преку нејзината голаа фотографија. Шишенцето од  парфемот е обликувано како нејзиното тело.

Претходно овој месец, таа објави уште една гола фотографија која го прикажува процесот на изработка на калапот, која се состоеше од нејзиното голо тело.

Останати вести од Радио Милева