Радио Милева
внимателен татко

Шијан објави емотивна фотографија од семејниот дом:  Бојана во прегратки го држи нивниот новороден син Вукан (фото) 

Шијан објави емотивна фотографија од семејниот дом:  Бојана во прегратки го држи нивниот новороден син Вукан (фото) 

Бојана Шијан пред повеќе од 15 дена се породи по втор пат и на свет донесе момче на кое родителите му го дадоа името Вукан, а Мирко Шијан сега објави фотографија со наследниците и неговата сопруга од семејниот дом. Сопругата на Шијан се породи на 16 јануари, а Мирко сега објави една од ретките семејни фотографии. Шијан сега се посвети на семејството, гради дом во Сурчин, а сега објави слика со своите наследници.

Мирко објави емотивна фотографија додека ужива со наследниците и Бојан во дневната соба и покажа каков грижлив и внимателен татко е тој. 

Додека Шијан го држи во раце постариот наследник, Бојана ужива со вториот син во позадина.

Да потсетиме, Бојана се породи пред 15 дена, на роденденот на нејзината свекрва Гоца Божиновска.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Бојана Шијан/ ТВ Принтскрин

Останати вести од Радио Милева